Kur valgo veganai?Vilnius

Veg-draugiški:

Kaunas

 Veg-draugiški:


Klaipėda

Šiauliai
Panevėžys
Šakiai
Trakai
 • Kybynlar, Karaimų g. 29

  Norite, kad jūsų kavinė patektų į šį blogą
  ir būtų įvertinta veganų-gurmanų?
  Rašykite:
  kavalgoveganai.lt@gmail.com

25 komentarai:

 1. PURIS adresas pasikeitė, dabar - Bažnyčios g. 4, Šakiai. (https://www.facebook.com/Puri.ajurvedinevirtuve/info)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Soul boxe Vilniaus g. Vilniuj yra vegetariškų ir veganiškų patiekalų ir net meniu pažymėti kaip tokie!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kažkas suignoravo Geriausią salotų barą - Salotų GURU Vilniaus g.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Vilniuj faina vegetariška/ veganiška vieta - Shiva Bar. https://www.facebook.com/shivabar.lt

  AtsakytiPanaikinti
 5. Esu prisiekus vegetarė, tačiau labai nemalonu sakyt, kad (neperdedu) 3 kartus iš eilės kavinėje "Tavo erdvė", radom po plauką maiste... Kavinukė yra šalia mano darbovietės, tai pradžioje be galo apsidžiaugiau, kad galėsiu kiekvieną dieną vegetariškai pietauti. Pirmiausia vis erzindavo tai, kad ganėtinai senyvo amžiaus padavėjos kiekvieną dieną sumaišo užsakymus, neša vis ne tuos patiekalus ar dvi porcijas, viską pamiršta, bet galvojom tiek jau to, atleiskim moteriškėms. Bet po plaukų, kurie buvo du po pyragėliais su kopūstais, o vienas tiesiogiai bulvinuke su grybais, apšalom. Maistas tikrai buvo skanus, deja, daugiau ten niekada nebeužsukam. Kitiems rekomenduočiau su sąlyga/ palinkėjimu "neužsiraut" :))) Nes receptais geri pas juos..

  AtsakytiPanaikinti
 6. O gal kas galite patikslinti kas radharanej yra tinkama veganams? Nlb suprantu kur jie ta ghee pila,o kur ne, taip pat kur padazas su jogurtu maisytas,o kur ne ir tt:D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Reiktų klausti pačių „Radharanininkų“. Kiek teko girdėti, ryžiai ruošiami su ghee, todėl kad patiekalas būtų vegan, reikia vietoj ryžių prašyti bulvių. Kas liečia padažus - jie skelbiasi, jog prašant pagamina be pieno produktų, tačiau kelis kartus ir skirtingų miestų Radharanėse bent jau man teko apturėti nemalonių „nuotykių“, kada dėl „veganiškos“ versijos prasidėdavo alergijos priepuolis (esu alergiška pienui ar kažkuriai iš jo sudėtinių dalių).

   Panaikinti
  2. Visgi sakyčiau, Radharanė yra labiau vegetarų vieta, nes jie kultivuoja ajurvedinę virtuvę, kurioje naudojama itin daug pieno produktų (ghee sviestą ir ypač panyro sūrį).
   Dar norėjau paminėti, kad Vegafe (yra paminėta sąraše) galima prašyti tik veganiško meniu, jie turi ten grynai atskirus lapus su tik veganiškais patiekalais. Tuomet nereik studijuoti viso valgiarašcio.
   Veg-friendly dar yra "Pilies kepyklėlė" (Pilies 19 ,Vilniuje), jie turi atskirą skiltį valgiaraštyje, vienintelis dalykas, salotų padažų sudėty yra medaus, tačiau aš užsisakinėdama tiesiog prašau dėti tik aliejų. Tiesa, dalis salotų taip pat eina su fetos sūriu, bet veganams yra iš ko pasirinkti.

   Panaikinti
 7. Žaliąjį bambuką perkelčiau prie Veg-friendly, nes jų patiekalai dažniausiai su pieno produktais, reikia klaust ir prašyt, kad nedėtų/pakeistų.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Ėi, o kodėl neparašytas sulčių bariukas "Sultinė" Kaune, Laisvės al. 75?

  AtsakytiPanaikinti
 9. O "Pupa Raw" adresas Kaune Laisvės al. 57/S.Daukanto 17. Tiksliau - labiau Daukanto 17, nei Laisvės al. 57 ;)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Veg-friendly dar galima būtų paminėti Bar Bazar (Vilniaus g. 27, Vilniuje, priešais Guru). Tiesa, maisto ten išvis nelabai koks pasirinkimas, tačiau turi didelį skaičių glotnučių (smoothy).

  AtsakytiPanaikinti
 11. Sveiki, norėčiau paklausti, ar teko kam nors valgyti picą be sūrio kur nors Vilniuje? Ar gal žinotė kurios picerijos padai būtų saugūs vegetariškos picos užsisakymui be sūrio? Jazz, Čili, kokių ten dar jų yra? Žinau kad galima išsikepti puikios picos namie, bet kartais kai tenka eiti kažkur su nelabai veg draugiškais žmonėmis, būtų gerai žinoti ar galima pasiimti ne tik žalias salotas :)
  Taip pat kaip pasipiktinau drambliais, norėjau kažkada sriubos, sakė visos su sviestu. Irgi priskirčiau kaip kažkas radharanę prie veg-friendly, nes nežinau apart pobaisių falafelių ar samosų, atrodo ten nieko veganiško nebėra.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Picą sūrio Vilniuje reikia paprašyti ir super skaniai kepa "Jurgis Ir Drakonas" ir "Užupio Picerija"

   Panaikinti
 12. Draugai valgantys Radharanėje pasakojo, jog norint vegan patiekalo, reikia prašyti, jog pagamintų be pieno produktų, o garnyro vietoj ryžių prašyti bulvių, nes ryžiai ruošiami su sviestu.
  „Saugių picerijų“ nežinau, reiktų klausinėtis kiekvienoje. O išsiaiškinus galima čia atradimais pasidalinti. Žinau tik tiek, kad Charlie picerijose picų padai su pienu.

  AtsakytiPanaikinti
 13. Shivabar Vilniuje deja jau užsidarė :\

  http://www.happycow.net/reviews/shiva-bar-vilnius-30925

  AtsakytiPanaikinti
 14. Kavinė Kepyklėlė LILA - Šiauliuose, Tilžės 83b. Ajurvediniai patiekalai (prasadas)

  AtsakytiPanaikinti
 15. Nauja vietelė Klaipėdoje - kol kas tik užsakymams atveža dienos ar pietų meniu. www.viskasiskaiciuota.lt

  AtsakytiPanaikinti
 16. https://www.happycow.net/reviews/laiminga-diena-siauliai-67448
  laiminga diena Šiauliusoe

  AtsakytiPanaikinti
 17. Labai rekomenduociau www.sventaragiosodas.lt!

  AtsakytiPanaikinti
 18. Kadangi pats esu vegetaras nuejau i Vanille Lounge ir manim pasirupino ju sefas. Recomenduoju apsilankyti http://www.vanillelounge.lt

  AtsakytiPanaikinti
 19. Labai įdomu, ačiū už pasidalinimą!
  ___________________________________

  Restoranas vilniuje

  AtsakytiPanaikinti