2018 m. birželio 11 d., pirmadienis

Lubinų ledai su sausainiais ir karamele

Po trumpos vėsos į mūsų kiemus grįžo šilta vasara. O ką gi daryti tokiu oru, kai spigina saulė, danguje - nė debesėlio ir kakta pamažėle slenka prakaito lašas? Vieni gaivinasi gerdami šaltą arbatą, vandenį su vaisiais ir uogomis, kiti - šokdami paplaukioti į upę ar ežerą. O mes nutarėme atsigaivinti paragaudami veganiškų lubinų ledų "Made with luve" su sausainiais ir karamele.


Iš lubinų pagaminti produktai - jau nebe naujiena; galima rasti veganiškų lubinų kepsnių, taip pat anksčiau buvo išragauti šokoladiniai ir braškiniai lubinų ledai, tačiau ne iš vieno žmogaus teko girdėti, jog braškiniai ledai turi keistą poskonį. Jei tai tiesa, tai naujausių ledų jokiais blogais dalykais apkaltinti tiesiog neįmanoma, nes jie... tobuli? Šie ledai - gan rieboki, lyginant su visokiausiais šerbetais ir sojų ledais - galbūt tokį įspūdį sustiprina karamelė ir sausainiai? Bet jokių pašalinių nepageidautinų skonių tikrai čia nėra, o ragaujantiems net nekiltų įspūdis, jog ragaujamas veganiškas desertas! Sausainiai ir karamelė - gan abstraktu; bet jei pažįstate speculoos sausainius bei irisus (ar vegan karvutes!), tai jų skonius šiuose leduose ir atpažinsite. Viskas susipina į puikų derinuką, ne tik atgaivinantį karštą vasarą, bet ir pamaloninantį sielą savo švelniu saldumu.


Tiems, kam rūpi ne tik skonis, bet ir sudėtis - skubame pranešti: jei sergate celiakija, ar turite panišką baimę kviečiams, deja, šių ledų paragauti nepavyks, mat juose iš tiesų yra biskvitinių sausainių gabaliukų. Bet jei esate veganas ir neturite nė vienos šios problemos (ir net jei jaučiate ne ką mažesnę baimę sojai), ragaukite (OK, ne ragaukite, o šaukštais kabinkite) šiuos ledus drąsiai! Na, nebent vaikotės dietų - desertas yra desertas, ir visos 450 ml dėžutės pamėginkite vienu ypu nesuvalgyti (100 ml produkto - 176 kcal, 21,9 g angliavandenių, 6,8 g riebalų, ir, kitaip nei sojos produktuose, tik 1,6 g baltymų)! Žinoma, išskyrus tuos atvejus, kai sudužo mylimiausias puodukas, kai neišlaikėte egzamino, kai oras prastas, kai kirpėja blogai nukerpa, kai ant naujų kelnių užsidrėbiate kečiupo ir visais kitais ne itin smagiais atvejais - valgykite ir nesigraužkite! O jei jau susigundėte - ieškokite šio skanėsto Maximose!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą