2014 m. spalio 28 d., antradienis

"Kinų rožė" Kauno "Akropolyje"

Vieną šaltą rudenio vakarą kai po ilgos dienos gurgė pilvai, nutarėme eiti su drauge kur vėlyvų pietų. Kadangi buvome netoli Akropolio, nukeliavome ten ir nusprendėme aplankyti kaunietišką "Kinų rožę". Apie Vilniuje įsikūrusį vieną šio tinklo restoraną jau rašėme anksčiau. Iš pradžių vos jam atsidarius, maistas buvo puikus, bet ilgainiui subjuro iki kone nevalgomo (subjuro ir aptarnavimas). 

Tačiau nusprendėm pabūti optimistėmis ir išmėginti naujai atsidariusį restoraną Kaune. Galbūt maisto skonis neapvils? Na, ir bet kuriuo atveju, pilvai gurgė ir reikalavo maisto.

Žmonių buvo nemažai, prisėdome prie staliuko ir atsivertę meniu apsistojome ties traškiomis grybų salotomis ir traškiais baklažanais saldžiarūgščiame aštriame padaže.

Traškios grybų salotos. Foto iš: www.kinupatiekalai.lt
Salotas gavome greitai. Grybų "krūva" - didelė, greitai pagelbėjo užkišti gurgiantį skrandį. Traškus ir sausas patiekalas prašyte prašėsi padažo, tačiau jo patiekto prie salotų nebuvo. Teko situaciją kiek pagelbėti ant stalo buvusiu aštriu aliejumi.

Dar neįveikus salotų, ant stalo atkeliavo ir baklažanai. Deja, nei traškumo, nei aštrumo juose rasti nepavyko. Na, džiugu bent tiek, kad neišmirkę riebaluose, nepavandeniavę kaip Vilniuje. Skonis iš tiesų neblogas, bet nieko bendro su tuo, kas žadama patiekalo pavadinime, rasti nepavyko (apart pačių baklažanų:)


Traškūs baklažanai aštriame saldžiarūgščiame padaže. Foto: www.kinupatiekalai.lt
Pietus suvalgėm (salotų net kiek liko - pradėjo tas sausumas strigt gerklėje), maisto kokybę įvertinę "fifty-fifty".

Ar grįžčiau čia pietauti? Kinų maistą mėgstu labai, o gero rasti pavyksta gana retai. Taip kad išalkus ir būdama toje miesto dalyje - gal, jei ne vienas labai bjaurus dalykėlis.

Savo tinklapyje Kauno "Kinų rožė" prisistato, jog šis restoranas - "šiuolaikiniam, išrankiam ir vertinančiam naujoves" žmogui. Įdomus pareiškimas, nesugretinamas su mūsų patirtimis. Išrankiam klientui? Laikau save iš tiesų išrankia maistui, tačiau to, ko sulaukiau restorane, tikrai nesitikėjau. Kas gi tokio baisaus nutiko? Ogi įrankiai ir lėkštės! Vos padavėjai padėjus lėkštę pastebėjau, jog ji "išpeckiota" riebaluotais pirštais... Susižvalgėm su drauge - ji paklausė garsiai - "Ar ir pas tave lėkštė nešvari?". Taip. Tas pats ir kitoje stalo pusėje. Ir tas pats su įrankiais - visi įrankių galai galėtų būti pateikti kriminalistams - be jokių problemų paimtų pirštų antspaudus ir atrastų tokio nemalonaus dalyko kaltininkus... Na, nebent ekstra porcija riebalų ant stalo ir yra tas aprašyme žadamas šiuolaikiškumas ir naujoviškumas?..


Veganų verdiktas
Maistas - 7/10
Aptarnavimas - 5/10 (padavėja maloni, bet riebalai viską "užmušė")
Vegan friendly - 7/10

2 komentarai:

 1. Ech, skaitau Tavo atsiliepimą apie šio restorano maistą (ačiū Tau už jį) ir nejučia prisimenu, kai teko būvoti ir valgyti Kinijoje. Nėjom į brangiausius restoranus, juolab, kad maistas labai geras, o gal net geresnis, kur ir pigu. Tik kad riebalais nutaškyta ir limpa kartais visas stalas, meniu, daugkartinio naudojimo padažų buteliukai, ant žemės krūva šiukšlių, spjaudalų, kartais nuorūkų.
  Žinoma, pas mus kiti standartai. Bet po kelionės į Kiniją viešėdama kinų restoranuose LT kartais pajuokauju, kad tokie "nešvarūs" mažmožiai labai kiniški! :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taip, yra sakoma, jog jei restoranėlis tvarkingas, o stalai nenusėdėti, vadinasi, nėra priežasties eiti ten valgyti. Ši taisyklė puikiai tinka Lenkijos ar Vokietijos falafelinėms, kur verta paieškoti kuo labiau "nutrintos", bet į "tūlą lietuvį", pietaujantį Akropolyje besiorentuojančioje kinų valgykloje tokia taisyklė negalioja, tad ji virsta mažų mažiausiai nemaloniu nesusipratimu.

   Panaikinti